035 - 631 32 54 info@rijschoolbvo.nl |   De rijschool van Weesp, Bussum, Naarden, Almere, Hilversum, Huizen, Laren, Eemnes & Muiden

Betaalmogelijkheden voor de leerlingen

Onze leerlingen hebben meerdere betaalmogelijkheden. Betaal in termijnen of per les.

Betalen in termijnen?

Wij proberen het zo makkelijk mogelijk te maken om te betalen. Je kunt bijvoorbeeld per les betalen en als je kiest voor een rijles pakket is het ook mogelijk om in termijnen te betalen. Door te betalen in termijnen kun je zorgeloos aan de slag met je rijbewijs en hoef je dus niet direct te betalen. Samen bespreken we een betalingstermijn af voor jouw situatie. Vraag hieronder meer informatie aan over het betalen in termijnen.

Meer weten onze betaalmogelijkheden?

Heb je een vraag over onze betaalmogelijkheden of wil je meer weten over rijschool BVO? Via onderstaand formulier kun je eenvoudig meer informatie aanvragen. Bij rijschool BVO geven we zo snel mogelijk antwoord op al je vragen. Vraag meer informatie aan:

  Naam*

  E-mail*

  Ik wil meer weten over*

  Hier gekomen door*

  Opmerking / vraag *

  Ik ga akkoord met de privacy policy.

  PROEFLES AANVRAGEN
  Neem direct contact op!

  035 - 631 32 54

  Volg ons op Facebook

  Alle voordelen

  Haal snel je rijbewijs bij Rijschool BVO

  Advies over je rijvaardigheid
  Vriendelijke rijinstructeurs
  Leer veilig rijden bij Rijschool BVO

  Bel mij terug

  Heb je liever dat wij je terugbellen? Vul dan ons formulier zo goed mogelijk in.

   Tijdstip voorkeur*

   Naam*

   E-mail*

   Telefoonnummer*

   Ik ga akkoord met de privacy policy.

   Hulp nodig?